Oprava šperků

Pokud u nás zakoupíte šperk, nesmíte zapomenout, že občas bude vyžadovat správnou peči. Toto pravidlo platí dvojnásob, pokud vlastníte briliantový snubní či zásnubní prsten. Tyto prsteny patří k těm šperkům, které jsou velmi často používány a tím jsou vystaveny velkému opotřebování. Proto pro zachování krásného vzhledu povrchových úprav Vašich prstenů, jako jsou například různá provedení matného vzhledu, vysoký lesk či různé zdobné prvky, doporučujeme prsteny sundávat při domácích a jiných pracích.

Touto péčí předejdete předčasnému opotřebování matných povrchových úprav, poškrábání prstenů, či jiným mechanickým poškozením. Pro zachování lesku nevystavujte prsteny styku s chemickými látkami. U všech servisních služeb, týkajících se u nás zakoupených prstenů, poskytujeme našim zákazníkům zvýhodněné ceny.

 

Výkup stříbra

Výkup stříbra probíhá velice rychle a jednoduše. Peníze se vyplácí na místě v hotovosti. Výkup stříbra probíhá ve třech krocích. Nejdříve stanovíme ryzost stříbra dle puncovních nebo ryzostních značek. Určování ryzosti provádíme také na prubířském kameni. Nakonec se vykupované stříbro zváží a dle aktuálního ceníku se vyplatí výkupní cena. Vystavíme Vám doklad, na němž budete mít uvedené ryzosti i s hmotností a celkovou cenou. Na výkup stříbra si připravte občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti.

Neúčtujeme žádné poplatky ani srážky, což je pro Vás velká výhoda.

Výkup zlata

Našim cílem je nabídnout Vám výkup zlata tak, abyste se stali našim spokojeným zákazníkem a Vaše další cesta za prodejem zlatých šperku vedla opět k nám. Tomuto cíli podřizujeme veškeré naše aktivity. Jsme profesionálové ve výkupu zlata.
Co Vám nabízíme:

výhodné výkupní ceny zlata pravidelně aktualizované dle vývoje cen na trhu
okamžitou platbu v hotovosti, bez dalších srážek,
příjemné, kulturní prostředí
profesionální obsluhu zaměřenou na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků
transparentní obchodní podmínky, absolutní důvěryhodnost v čemkoli co děláme

Co vykupujeme:

zlaté šperky
zlomky
slitky
mince
veškeré zubní zlato

V případě že vlastníte větší množství zlata, a to 100g a více, vytvoříme nejvýhodnější nabídku k Vaší zaručené spokojenosti.

Rekonstrukce / renovace šperku

Váš starý, poškozený šperk jsme připraveni uvést do původního stavu za použití nejmodernějších technologií. Můžeme také využít starých částí Vašeho šperku a upravit jej do nové podoby. Jsme schopni vytvořit původní slitiny, které odpovídají stáří šperku. Zajistíme tak přesný barevný odstín kovu. Poškozené kameny přebrousíme a znovu umístíme do opraveného šperku. Váš starý šperk Vám bude opět přinášet radost.