Zásnubní prsteny

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

zásnubní prsteny kladno, slaný

Symbolika zásnubního prstenu

Chcete-li svou partnerku obdarovat jedním z nejkrásnějších dárků, není lepší volby, než jí věnovat zásnubní prsten. Zásnubní prsten pomůže vyjádřit výjimečnost Vašich pocitů a Váš zájem o budoucí manželství. Tím, že Vaše partnerka přijme a nosí zásnubní prsten, dává okolí najevo, že si vybrala svého životního partnera. Zásnubní prsten věnovaný u příležitosti žádosti o ruku je zkrátka velice významným symbolem stvrzení vážnosti vztahu před manželstvím.

zásnubní prsteny kladno, slaný

Výběr

Vybíráte-li zásnubní prsten pro Vaši partnerku, v naší nabídce můžete volit z nejrozmanitějších vzorů, tvarů a velikostí. U nás jistě naleznete ten pravý zásnubní prsten pro svou vyvolenou, ať už jste milovníky jednoduchosti a klasiky, či preferujete netradičnost a originalitu. Pokud jste se tedy rozhodli pro zásnubní prsten klasický v podobě jednoduchého kroužku s drahým kamenem, či si představujete zásnubní prsten výraznějšího tvaru a zdobení, rozhodně neváhejte využít našich služeb. Myslete i na to, že většina žen nosí zásnubní prsten po zbytek života, a jeho výběr by proto neměl být podceňován. Z naší nabídky si jistě vyberete ideální zásnubní prsten právě pro Vaši drahou.

zásnubní prsteny kladno, slaný

Doplňkové služby

V případě, že z naší nabídky žádný zásnubní prsten nevyberete, samozřejmostí je i možnost vyrobit zásnubní prsten na zakázku podle Vašeho návrhu. Neváhejte tedy navštívit naše zlatnictví, zde přítomní odborníci s profesionálním a osobním přístupem Vám jistě pomohou nalézt ideální zásnubní prsten přesně podle Vašich představ.