Výkup zlata

Výkup zlata kladno, slaný

Máte nepotřebné zlato?

Mezi naše služby patří – kromě dalších – také výkup zlata. Nabízíme výkup zlata čistého i zlata s příměsemi – dle ryzosti je určena cena, které je samozřejmě dále ovlivněna aktuálním kurzem zlata na trhu. V poslední době lze pozorovat výrazný rozkvět trhu se zlatem spojený s nárůstem ceny tohoto kovu. Částka, kterou vám může výkup zlata vynést, je tedy v současné době jednou z nejvyšších. Není proto snad vhodnější doby, kdy výkup zlata využít, nežli právě nyní.

výkup zlata kladno, slaný

Jaké zlaté výrobky vykupujeme?

Výkup zlata není nijak omezen typem výrobku. Výkup zlata můžete využít, pokud máte nepotřebné zlaté šperky, ale například i zlaté mince, zlaté slitky, zlaté zlomky či zlatý prášek. Výkup zlata není zatížen ani ryzostí zlata, vykupujeme zlato čisté i s příměsemi. Využijete-li u nás výkup zlata, dostanete vždy nejvyšší možnou částku dle ryzosti daného výrobku a aktuálního kurzu zlata na trhu.

Výkup zlatých prstenů
Výkup zlatých šperků
Výkup zlatých cihel
Výkup zlatého odpadu

Doplňující informace

Zlato je prvek s protonovým číslem 79 značený v periodické tabulce značkou Au (latinsky aurum). Je to jeden z nejtrvalejších prvků ve vesmírů, vyznačuje se vysokou chemickou odolností. Už od dávných dob bylo zlato používáno pro výrobu šperků či ozdobných předmětů a jako platidlo. Jelikož je to velice vzácný kov, jehož ložiska jsou už většinou vyčerpána, je nutné ho získávat nazpět. K tomu v současné době slouží právě výkup zlata. V našich zlatnictvích se zaměřujeme nejen na výkup zlata, ale i na jeho další zpracování.