Výkup stříbra

Výkup stříbra kladno, slaný

Máte nepotřebné stříbro?

V našich zlatnictvích se zaměřujeme i na výkup stříbra. Obchod se stříbrem, a tudíž i výkup stříbra a zejména výkupní ceny jsou ve velké míře určovány aktuálním stavem trhu. Využijete-li výkup stříbra, částka, kterou za výrobek obdržíte, je řízena takzvanou Světovou cenou stříbra. Se vzrůstající Světovou cenou stříbra se zvyšují i částky, které Vám může výkup stříbra vynést. Výkup stříbra je ale samozřejmě ovlivněn i ryzostí a kvalitou výrobku. Výkup stříbra Vám umožňuje zhodnotit nepotřebné stříbrné výrobky tím nejlepším způsobem.

výkup stříbra kladno, slaný

Jaké stříbrné výrobky vykupujeme?

Pro výkup stříbra přijímáme nejrůznější druhy výrobků. Výkup stříbra tedy není omezen typem produktu a můžete jej využít, pokud se chcete zbavit například stříbrných šperků, mincí, stříbrného nádobí či zlomkového stříbra. Výkup stříbra provádíme za férové ceny. Využijete-li u nás výkup stříbra, obdržíte vždy nejvyšší možnou částku, ovlivněnou samozřejmě kvalitou výrobku a zejména pak Světovou cenou stříbra.

Výkup stříbrných prstenů
Výkup stříbrných šperků
Výkup stříbrných cihel
Výkup stříbrného odpadu

Doplňující informace

Stříbro je stříbrolesklý prvek s protonovým číslem 47 značený v periodické tabulce prvků značkou Ag (latinsky argentum). Má ze všech známých kovů nejlepší elektrickou a tepelnou vodivost, používá se proto hojně v elektronickém a elektrotechnickém průmyslu, ale například i ve fotografických procesech. Stříbro bylo lidmi využíváno již od starověku nejen k výrobě šperků, ale i jako platidlo – příkladem může být všeobecně známý tolar či groš. Stříbro patří mezi vzácné kovy – dnes se s ním obchoduje na světových burzách a tento obchod určuje aktuální ceny pro výkup stříbra. U nás můžete využít nejen výkup stříbra, ale i možnost jeho další zpracování.