Řetízky

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

řetízky kladno, slaný

Symbolika

Řetízky jsou jedněmi z nejoblíbenějších a nejvyužitelnějších šperků. Zlaté řetízky byly využívány ke zdobení končetin již v době Incké říše a nejrůznější řetízky se stejně tak uplatňují i dnes. Oproti ostatním šperkům nejsou jen výsadou žen, řetízky si hojně oblíbili i muži. Řetízky lze využít jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní příležitosti – stačí si jen mezi různými řetízky vybrat právě ten vhodný.

řetízky kladno, slaný

Výběr

V dnešní době je možnost výběru velice široká – můžeme volit mezi řetízky z různých materiálů, různých velikostí a typů ok. Preferujete řetízky stříbrné, zlaté, či – pro alergiky vhodné – řetízky z chirurgické oceli? Pak navštivte naši prodejnu – u nás máte možnost sehnat řetízky všech kategorií a typů! Zatímco řetízky decentní a jemné umožňují nenápadně podtrhnout váš vzhled, naopak řetízky výrazné mohou být dominantním šperkem určujícím váš celkový dojem. Pokud navíc řetízky využijete k zavěšení různých přívěsků, vytvoříte šperk, jaký nebude mít nikdo jiný.

řetízky kladno, slaný

Doplňkové služby

Aby různé řetízky seděly opravdu každému, je často potřeba provést na nich nejrůznější úpravy. Vybíráte-li mezi řetízky z naší nabídky, na prodejně Vám rádi poradíme. U nás není problémem řetízky zkrátit či například provést změny na zapínání – využijte proto naší schopnosti upravit řetízky tak, aby Vám výsledek seděl přímo na míru. Nezapomínejte také, že řetízky jsou obzvlášť vhodné k zavěšení různých přívěsků, neváhejte proto využít naši nabídku naplno!