Rekonstrukce šperků

rekonstrukce šperků kladno, slaný

Renovace rodinných klenotů

Kdo z nás by doma neměl starší šperky, které již nevyužívá a pravděpodobně nikdy využívat nebude. Ať už se jedná o nevhodné dárky či výrobky, které se Vám už jednoduše nehodí, je škoda ponechávat je ležet ladem. Právě v těchto případech je ideální využít možnosti rekonstrukce šperků. Rekonstrukce šperků vám umožňuje dokonale upotřebit nepoužívané šperky tak, abyste získaly výrobek, který Vám jistě ve šperkovnici ležet nezůstane. Službu rekonstrukce šperků jsme proto zařadili i do naší nabídky a věříme, že spolu najdeme řešení, jak starší šperky využít tím nejlepším způsobem.

Rekonstrukce rodiných klenotů
Rekonstrukce náušnic
Rekonstrukce náhrdelníků
Rekonstrukce prstenů

Jaké rekonstrukce šperků provádíme?

V našem zlatnictví se zaměřujeme na rekonstrukce šperků nejrůznějších typů, nebojte se nás tedy oslovit s jakýmikoli nevyužitými šperky. Pro provedení rekonstrukce šperků není limitující ani výchozí materiál, provádíme rekonstrukce šperků zlatých, stříbrných, ale i šperků z dalších materiálů. Rekonstrukce šperků může dosahovat různého rozsahu, vše se odvíjí dle Vaší představy a samozřejmě dle fyzikálních možností. Rekonstrukce šperků se řídí primárně Vaším návrhem, v případě potřeby Vám samozřejmě rádi poradíme, proto neváhejte navštívit naši prodejnu.

Vyhlazení škrábanců rhodiem
Opravy defektů
Vytvoření nových šperků

Další informace

Náš tým sestává jen ze zkušených profesionálů, proto si můžete být jisti, že rekonstrukce šperků bude u nás provedena s nejvyšší odborností a v nejvyšší kvalitě. Základním podkladem pro rekonstrukce šperků je vždy požadavek a představa zákazníka. V případě potřeby Vám rádi poradíme s návrhem a možnostmi rekonstrukce šperků právě pro Vás. Lhůty pro provedení rekonstrukce šperků jsou individuální dle složitosti požadované úpravy. Pokud se Vám doma hromadí nevyužité šperky, je rekonstrukce šperků ideálním způsobem, jak tyto klenoty znovu využít.