Přívěsky

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

přívěsky kladno, slaný

Symbolika

Přívěsky patří mezi nejvyužitelnější a nejuniverzálnější doplňky vůbec. Každý z nás jistě alespoň jeden či dva přívěsky vlastní – přívěsky totiž umožňují skvěle a jednoduše symbolizovat naše vlastnosti a názory. Přívěsky, zejména jako doplňky různých řetízků či lanek, upoutají pozornost a vyzdvihnou celkový vzhled nositele, v případě žen pak mohou přívěsky připoutávat pozornost k dekoltu, což jistě zaujme leckteré muže. Chcete-li někoho obdarovat, udělat radost a vyjádřit Vaše pocity, jsou přívěsky určitě vhodnou volbou.

přívěsky kladno, slaný

Výběr

Málokteré šperky jsou k dispozici v tak širokém výběru, jako právě přívěsky. Výroba přívěsků je totiž velmi variabilní - na přívěsky je možné využít nejrůznější materiály a hotové přívěsky mohou mít téměř jakýkoli tvar a barvu. Přívěsky mohou znázorňovat prakticky cokoli, ať už jsou to složitější tvary, jako například písmena, předměty či zvířata, nebo jednoduché tvary představované přívěsky ve tvaru kuliček si slziček. Přívěsky mohou být samozřejmě tvořeny i různými drahými kameny. Tím, že přívěsky zavěsíte na různé řetízky, získáte vždy originální kombinaci šperků. V našem zlatnictví nabízíme přívěsky v široké škále možností tak, aby si vybral opravdu každý! Neváhejte tedy k vyjádření svého já využít právě přívěsky z naší nabídky, fantazii a možnostem se v tomto případě meze nekladou!

přívěsky kladno, slaný

Doplňkové služby

Neuspokojila Vás naše nabídka a nenalezli jste mezi námi nabízenými přívěsky svého favorita? Pak máte možnost využít naše další služby, a to nechat si vyrobit nejrůznější přívěsky na zakázku. Pro nás není problém vyrobit přívěsky z různých materiálů a jakýchkoli tvarů – zkrátka přesně dle Vaší představy a požadavků. Zároveň také dokážeme upravit či opravit přívěsky hotové – například výměna závěsu je samozřejmostí! Proto vybíráte-li přívěsky pro sebe či své blízké, určitě neváhejte navštívit naši prodejnu, spolu jistě nalezneme řešení!