Opravy šperků

opravy šperků kladno, slaný

Žtrácí Váš šperk lesk?

Chcete-li, aby Vám Vaše šperky dlouho vydržely v původním stavu, pravděpodobně se nevyhnete potřebě úpravy, či dokonce opravy šperků. Proto jsme nezapomněli právě i opravy šperků zařadit mezi naše služby. U nás provádíme nejrůznější úpravy a opravy šperků bez ohledu na typ šperku či použitý materiál. Opravy šperků se nemusejí týkat jen šperků přímo poškozených, ale zahrnují například i úpravy velikostí či přelešťování povrchů. Využitím možnosti opravy šperků zajistíte, že Vám Váš šperk vydrží po dlouhá léta a bude těšit nejen Vás, ale třeba i Vaše potomky.

Oprava šperků
Oprava náušnice
Oprava náhrdelníků
Oprava prstenů

Jaké opravy šperků provádíme?

V naší nabídce naleznete nejrůznější opravy šperků. Nezáleží, o jaký šperk se jedná, ani z jakého materiálu je vyroben – provádíme opravy šperků různého typu a v různém rozsahu, dle Vaší potřeby. Mezi nejzákladnější a nejčastější opravy šperků patří například opravy přetržených řetízků či poškozených zapínání, úprava velikostí řetízků či prstenů či náhrada  vypadlých kamínků. Mezi základní opravy šperků – spíše se jedná jen o úpravu – lze řadit i leštění povrchů, i to je u nás samozřejmostí. Dále provádíme i složitější či neobvyklé opravy šperků – vše závisí na individuální dohodě, proto neváhejte navštívit naše zlatnictví.

Vyleštíme povrchy
Zvětšíme rozměry prstenů
Zaplníme povrch kovem

Další informace

Opravy šperků u nás provádějí pouze zkušení profesionálové s individuálním přístupem. Provádíme opravy šperků v různém rozsahu dle požadavků zákazníka. Lhůty pro provedení opravy šperků jsou individuální, závisí samozřejmě na složitosti poškození šperku. Základní úpravy a opravy šperků lze udělat prakticky na počkání, složitější opravy šperků mohou samozřejmě trvat déle. Vše závisí na individuálních požadavcích. Navštivte proto naše zlatnictví, ochotně Vám provedeme opravy šperků přesně dle Vaší představy.