NIKI Prague

Kdo jsme

Niki Prague je společnost s letitou tradicí zabývající se prodejem šperků a souvisejícími doplňkovými službami. Zakládáme si na maximální kvalitě a profesionalitě nabízených produktů a služeb, proto v prodejnách Niki Prague naleznete pouze kvalitní a široký sortiment produktů. Na pobočkách Niki Prague se vám bude vždy věnovat speciálně školený, profesionální a ochotný personál. Naši úroveň se snažíme neustále zvyšovat, proto ve zlatnictvích Niki Prague pravidelně rozšiřujeme sortiment a zdokonalujeme naše služby ke splnění požadavků všech zákazníků.

Produkty a služby

V Niki Prague nabízíme široký sortiment šperků. Naleznete u nás šperky z různých materiálů, ať už jsou to šperky zlaté, stříbrné, z chirurgické oceli, či šperky bižuterní. V prodejnách Niki Prague naleznete všechny možné typy šperků – od náušnic, přes řetízky a přívěsky, náhrdelníky, náramky až po kompletní soupravy šperků. Samozřejmě v prodejnách Niki Prague můžete zakoupit i zásnubní a snubní prsteny. V případě, že si nevyberete z našeho sortimentu, můžete využít možnosti zakázkové výroby přímo dle vašich požadavků. Na pobočkách Niki Prague provádíme i úpravy šperků, jako jsou například rekonstrukce či fasování kamenů; poškozené šperky vám bez problémů opravíme. V prodejnách Niki Prague vykupujeme zlato i stříbro, můžete u nás proto vhodně zhodnotit nepotřebné šperky. Jako doplňkovou službu poskytujeme v Niki Prague i servis hodinek.

Kde nás najdete

Nově nás najdete také v Central Kladno!!!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte navštívit některou z prodejen Niki Prague na Kladně. Samozřejmostí je u nás široký sortiment, vysoká kvalita nabízených produktů a služeb a profesionalita a ochota personálu. Přijďte si vybrat šperk právě do zlatnictví Niki Prague, nebo využijte našich dalších služeb. Spokojenost zákazníka je v prodejnách Niki Prague vždy na prvním místě, snažíme se proto, abyste od nás vždy odcházeli spokojeni.