Náušnice

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

náušnice rýdl, kladno, slaný

Symbolika

Náušnice jsou jedním z nejvýraznějších a nejpoužívanějších doplňků. Mnohé ženy náušnice provázejí téměř od narození, a jsou tedy považovány prakticky za jejich součást. V dnešní době však náušnice nejsou jen výsadou žen – v některých případech nosí náušnice i muži. Náušnice jsou skvělým prostředkem, jak osvěžit celkový vzhled. Správně vybrané náušnice vám jistě pomohou vhodně doladit váš zevnějšek, ať už jimi chcete upoutat a zvýraznit, či využít náušnice k nevtíravému doplnění všeho vzhledu.

náušnice rýdl, kladno, slaný

Výběr

Náušnice jsou vyráběny v nepřeberném množství tvarů a typů a z nepřeberného množství materiálů. Požadavky na náušnice se různí nejen podle individuálního vkusu, ale také podle charakteru události, pro kterou chcete dané náušnice využít. Naše nabídka proto obsahuje nejrůznější náušnice tak, aby vyhovovala široké škále zákazníků; zároveň nabízíme náušnice vhodné pro všechny typy příležitostí. Sháníte náušnice nenápadné a decentní, nebo naopak výrazné a extravagantní? Preferujete náušnice zlaté, stříbrné, nebo náušnice z chirurgické oceli či jiných materiálů? Máte raději pecičky nebo náušnice kruhové a visací? Ať spadáte do jakékoli kategorie, u nás si jistě vyberete náušnice odpovídající Vašemu vkusu.

náušnice rýdl, kladno, slaný

Doplňkové služby

Pokud jste nevybrali žádné náušnice z naší nabídky, máte dále možnost využít služeb zakázkové výroby, na základě které Vám vyrobíme náušnice dle Vašich instrukcí a návrhu. Samozřejmostí je i možnost úpravy šperků, máte-li například náušnice, u kterých Vám nevyhovuje zapínání či délka, není problémem náušnice přizpůsobit Vašim představám. Odborníci v naší prodejně Vám rádi poradí tak, abyste si od nás odnášeli náušnice Vašich snů.