Náramky

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

náramky kladno, slaný

Symbolika

Náramky patří mezi nejžádanější a nejrafinovanější módní doplňky dnešní doby. V podobě jemných řetízků či kruhů dokážou náramky nevtíravě vyvolat dojem vkusu a elegance, originální a výrazné náramky pak navíc připoutají pozornost a spolehlivě Vás odliší od okolí. Náramky jsou ideálním doplňkem nejen pro ženy, ale i pro muže – zejména robustnější náramky jsou pro ně jako dělané!

náramky kladno, slaný

Výběr

V naší nabídce se snažíme pokrýt všechny možnosti, ve kterých jsou dnes náramky dostupné. Ať už tedy hledáte náramky jemné a decentní, či náramky nápadné a netradiční, nahlédněte do naší nabídky. Samozřejmě u nás narazíte na náramky z různých materiálů – na klasiku v podobě zlata, stříbra, ale i na náramky z chirurgické oceli. Najdete u nás i náramky ozdobené barevnými kameny, které jsou ideální pro kombinování s barvou šatů. Zajisté nezapomínáme ani na pány – můžete u nás zakoupit i robustnější náramky vhodné pro muže. Mezi našimi náramky si jistě vyberte ten pravý kousek pro Vás či Vaše blízké.

náramky kladno, slaný

Doplňkové služby

Pokud vybíráte mezi náramky z naší nabídky, na prodejně vám rádi budeme nápomocni. Našli jste mezi nabízenými náramky Vašeho favorita, ale potřebovali byste na něm provést drobné úpravy? Ani to u nás není problém - náramky a další šperky jsme schopni upravit tak, aby vám výsledek perfektně seděl a odpovídal Vaší představě. S pomocí našich odborníků si u nás náramky vybere každý!