Náhrdelníky

Spolupracujeme s výrobci značkových výrobků jako jsou Danfil, Riedel, AG Gerstner, Opera, Mošna a další.Vzhledem k nepřebernému množství výrobků doporučujeme navštívit naší prodejnu, nebo telefonicky poptat konkrétní výrobek. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného šperku.

náhrdelníky kladno, slaný

Symbolika

Náhrdelníky jakožto ozdoba krku provází lidstvo už od dávných dob. Nejstarší náhrdelníky se skládaly z jednoduchých řemínků a lanek se zavěšenými drobnými předměty; náhrdelníky pokročilejší již měly podobu šňůr s korálky či perlami. Dalším typem pak byly náhrdelníky kovové, obvykle tvořené řetízky s různými přívěsky. Dnes jsou k dispozici náhrdelníky nejrůznějších typů. Chcete-li mít šperk, který  dodá Vašemu vzhledu nádech elegance a honosnosti, rozhodně se vyplatí zaměřit se právě na náhrdelníky.

náhrdelníky kladno, slaný

Výběr

V našem zlatnictví se zaměřujeme na náhrdelníky v široké škále provedení. U nás máte na výběr, ať potřebujete náhrdelníky nenápadné, vhodné pro běžné nošení, ale i pokud hledáte náhrdelníky výrazné a nepřehlédnutelné, například k doplnění večerní róby. Nabízíme náhrdelníky z různých kovů – náhrdelníky zlaté, stříbrné, i z chirurgické oceli. Některé náhrdelníky z našeho výběru mají podobu jednoduchých řetízků či šňůrek, ale narazíte u nás i na náhrdelníky členité, případně doplněné přívěsky. Pokud chcete svému celkovému vzhledu nasadit pomyslnou korunku, určitě zapátrejte mezi našimi náhrdelníky.

náhrdelníky kladno, slaný

Doplňkové služby

Naše nabídka je sestavena tak, aby zahrnovala náhrdelníky pro všechny typy zákazníků. V případě, že Vám nebude vybraný kus sedět, umíme náhrdelníky i upravit dle Vašich požadavků. Pokud jste si i přesto mezi nabízenými náhrdelníky nevybrali, můžete u nás využít možnosti zakázkové výroby. Samozřejmě ale nenabízíme jen náhrdelníky – u nás najdete i široký výběr přívěsků, kterými můžete své náhrdelníky vhodně doplnit a vytvořit tak originální šperky plně znázorňující Vaše já.